وبلاگ

لینک UTM
وبلاگ

لینک UTM چیست؟

بازاریابان رسانه‌های اجتماعی برای موفقیت بیشتر خود باید دائما استراتژی‌های مختلفی را آزمایش کنند. اما برای آنالیز دقیق به چیزی بیشتر از آنچه که مرسوم است نیاز دارند و به همین علت از لینک UTM برای ردیابی استراتژی‌های خود استفاده می‌کنند. در این مقاله، ما قصد داریم به شما نشان دهیم لینک UTM چیست و چگونه می‌تواند به بهبود بازاریابی رسانه‌های اجتماعی کمک کند.

بیشتر بخوانید »
رپورتاژ آگهی
وبلاگ

تاثیر رپورتاژ آگهی به رتبه گوگل سایت

واقعیت این است که مزیت اصلی رپورتاژ آگهی، افزایش رتبه گوگل سایت شماست و برای اینکه بک لینکی دائمی و قوی داشته باشید، باید به سراغ آن بروید. چرا که کیفیت و تعداد بک لینک‌هایی که دریافت می‌کنید، بر روی رتبه گوگل سایت شما تاثیر دارد. ما در این مقاله به اهمیت رپورتاژ آگهی در رتبه گوگل سایت پرداخته‌ایم.

بیشتر بخوانید »
فایل robots.txt
وبلاگ

اهمیت فایل robots.txt در سایت

فایل robots.txt با کمک وبمسترها، به عنوان راهنمای روبات‌های وب عمل می‌کند. استفاده بدون آگاهی کافی از Robots.txt می‌تواند برای وب سایت شما فاجعه به بار بیاورد. در حقیقت، اگر آن را به اشتباه در بخش مهمی از سایت خود ایجاد کنید، ربات‌های موتور جستجو آن صفحه را نخواهند دید. بنابراین، دانستن ارزش، هدف و استفاده صحیح از یک فایل Robots.txt برای سئو ضروری است.

بیشتر بخوانید »
سفارش وب سایت

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

تماس با ما

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

logo-samandehi