اضافه کردن موسیقی به استوری اینستاگرام _ از راه های مختلفی می توانید اضافه کردن آهنگ به استوری اینستاگرام را انجام دهید. در مطلب همه چیزهایی که باید بدانید آورده شده اند.

از استفاده خود برنامه اینستاگرام گرفته تا استفاده از برنامه های پخش موسیقی، در اینجا برخی از روش های اضافه کردن آهنگ به استوری اینستاگرام را آورده ایم.

از طریق اپلیکیشن، آهنگ را به استوری خود اضافه کنید

با توجه به معاملات امن فیس بوک با بسیاری از کمپانی های موسیقی، در حال حاظر می توانید از بین تعداد زیادی از آهنگ های موسیقی از داخل برنامه به استوری های خود اضافه کنید.

در این برنامه، می توانید موسیقی را جستجو کنید، با دسترسی به دسته های مختلف، آهنگ های موسیقی را پیدا کرده و حتی پیشنهاداتی را برای موسیقی مورد استفاده در استوری های خود دریافت کنید.

زمان ایجاد یک استوری در اینستاگرام، در واقع موسیقی را به عنوان برچسب اضافه می کنید. دقیقاً مانند برچسب نظرسنجی.

مراحل اظافه کردن آهنگ به استوری اینستاگرام

عکس یا ویدئویی به استوری اینستاگرام خود اضافه کنید.

روی نماد stickers در بالا ضربه بزنید.

برچسب Music را انتخاب کنید.

با بررسی دسته های موسیقی یا استفاده از پیشنهادات موسیقی از خود اینستاگرام، آهنگ مورد علاقه خود را برای استفاده جستجو کنید.

زمانی که یک آهنگ موسیقی را انتخاب کردید، یک اسلایدر مشاهده خواهید کرد. که می توانید با کشیدن آن آهنگی را که می خواهید به Story خود اضافه کنید، علامت گذاری کنید. شما باید این کار را انجام دهید، به دلیل اینکه اینستاگرام قطعه را به ۱۵ ثانیه محدود می کند.

وقتی قسمت موسیقی مورد نظر برای استفاده را مشخص کردید، روی Done ضربه بزنید.

اکنون می توانید برچسب موسیقی را، هر کجای استوری خود که می خواهید حرکت داده و قرار دهید. با فشار دادن برچسب، می توانید اندازه برچسب را نیز تغییر دهید.
در پایان، روی Your Story ضربه بزنید تا استوری را در حساب خود منتشر کنید. یا روی Send to ضربه بزنید و برای افراد خاصی ارسال کنید.

music-instagram

اضافه کردن آهنگ به استوری با استفاده از Spotify

اگر از برنامه Spotify استفاده می کنید، می توانید به طور مستقیم آهنگ های مورد علاقه خود را از برنامه Spotify به استوری های اینستاگرام خود اضافه کنید.

منوی اشتراک گذاری در برنامه Spotify این امکان را به شما می دهد. اگر می خواهید به استوری اینستاگرام خود موسیقی اضافه کنید، مراحل زیر به شما کمک می کند:

Spotify را باز کرده و آهنگ موسیقی موردنظر برای افزودن به Story خود را پیدا کنید.

روی سه نقطه در قسمت بالا سمت راست ضربه بزنید و اشتراک را انتخاب کنید.

روی نماد اینستاگرام در صفحه اشتراک گذاری ضربه بزنید.

آهنگ موسیقی Spotify شما به عنوان برچسب در صفحه ایجاد داستان ظاهر خواهد شد. در صورت تمایل می توانید دور برچسب حرکت کنید.

زمانی که آماده انتشار استوری هستید، در پایین روی Story خود ضربه بزنید.

اضافه کردن آهنگ به استوری با استفاده از برنامه SoundCloud

همانندSpotify ، SoundCloud  به شما این امکان را می دهد با استفاده از منوی اشتراک، موسیقی را در استوری های اینستاگرام خود ارسال کنید.

تا وقتی که به سیستم حساب SoundCloud خود در برنامه وارد شده باشید و بدانید که آهنگ موسیقی شما در کجا قرار دارد، می توانید از مراحل پایین برای افزودن آهنگ به استوری اینستاگرام خود استفاده کنید:

برنامه SoundCloud را راه اندازی کرده و آهنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

روی نماد اشتراک گذاری در قسمت پایین ضربه بزنید.

نماد Instagram Stories را از نوار پایین انتخاب کنید.

آهنگ موسیقی انتخاب شده شما به عنوان برچسب در Story شما ظاهر می شود. در صورت تمایل آن را به اطراف حرکت دهید یا اندازه آن را تغییر دهید

زمانه که آماده شدید، روی  Your Storyضربه بزنید و استوری شما مستقیم پخش شود.

برای جذابیت بیشتر، به استوری های خود آهنگ اضافه کنید

اگر استوری های اینستاگرامی خود را کسل کننده می دانید و قصد دارد آن ها را جذاب تر کنید، اضافه کردن موسیقی به آن ها ایده خوبی می باشد. اینستاگرام به شما امکان می دهد با استفاده از روش های مختلف موسیقی را به استوری خود اضافه کنید. می توانید از داخل برنامه موسیقی اضافه کنید یا می توانید آهنگ های موسیقی را از برخی از سایت های محبوب پخش جریانی دریافت کنید.

منبع: mytarfand

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا