Apple Family Sharing چیست؟ _ با استفاده از Apple Family Sharing موارد مورد نظر خود را به اشتراک بگذارید، دستگاه های گمشده را پیدا کرده و همه را سرگرم کنید.

اگر شما یک خانواده از کاربران اپل می باشید و هم اکنون از Family Sharing استفاده نمی کنید، امکان دارد از دست رفته یا حتی هزینه زیادی را صرف کنید.

این یک روش بسیار مناسب برای به اشتراک گذاشتن برنامه ها و سرویس های اپل با بقیه اعضای خانواده شما می باشد، تا اطمینان حاصل کنید که بچه ها به نوع محتوای اشتباه دسترسی ندارند و پول بیشتری را که برای برنامه ها و خدمات Apple خرج می کنید بیشتر کنید.

Family Sharing خانواده شما را قادر خواهد ساخت تا از خریدهای iTunes و App Store، فضای ذخیره سازی iCloud و اشتراک های اپل یکسان استفاده کنند.

این امکان را برای شما فراهم می کند تا خدمات اشتراک اپل مثل Apple TV + و News + را به اشتراک گذاشته، و Ask To Buy را فعال کنید تا بچه ها نتوانند بدون اجازه شما برنامه ها را خریداری کنند.

Screen Time را برای حساب های کودکان فعال یا غیرفعال کنید و از اشتراک مکان برای یافتن خطا استفاده کنید. آیفون و آیپد، اگرچه آخرین مورد توسط اعضای خانواده با دستگاه خود خاموش می شود.

با Family Sharing، هر شخص حساب خاص خود را دریافت می کند. در نتیجه در حالی که به همان فضای ذخیره سازی iCloud یا اشتراک Apple Music همانند سایر اعضای خانواده دسترسی دارند، نمی توانند پرونده ها یا لیست های پخش یکدیگر را ببینند.

با چند نفر می توانیم از Family Sharing استفاده کنیم؟

شما می توانید از Apple Family Sharing برای نهایتا شش نفر از جمله شما استفاده کنید.

توجه به این نکته مهم می باشد که Family Sharing همان اجازه دادن به دستگاه ها نیست. برای دسترسی به موسیقی، ویدئو، برنامه ها یا کتابهای خریداری شده در همه آنها، می توانید از اپل آی دی خود در چندین دستگاه استفاده کنید، و زمانی که حد را محدود کردید، ده دستگاه، از جمله تا پنج رایانه لازم می باشد که پیش از افزودن دستگاه دیگر، به دستگاهی اجازه دهید. ولی مهم نیست که چند دستگاه دارید، همه آنها به یک شناسه اپل یکسان متصل می باشند.

با Family Sharing، موارد با چندین شناسه مختلف اپل به اشتراک گذاشته می شوند، که هر یک از آنها می تواند در چندین دستگاه استفاده شود. در نتیجه اگر شش نفر باشید، به طور بالقوه شصت دستگاه مختلف وجود دارد: شش شناسه اپل و حداکثر ده دستگاه برای هر کدام.

Apple Family Sharing چیست؟

Apple Family Sharing چیست؟

اگر بچه ها اپل آی دی نداشته باشند چه می شود؟

اگر بچه ها ۱۳ سال یا بیشتر باشند، آنها می توانند شناسه های Apple ID خود را ایجاد کنند، که در نتیجه می توانید با Family Sharing استفاده کنید. برای افراد زیر ۱۳ سال می توانید برای فرزندان خود حساب ایجاد کنید.

به دلیل قانون حمایت از حریم خصوصی آنلاین کودکان ایالات متحده، این سن ۱۳ تا ۱۶ سال است، که به رضایت والدین برای جمع آوری، استفاده و یا افشای اطلاعات شخصی برای افراد زیر ۱۳ سال احتیاج دارد، به همین خاطر شرکت های فناوری ایالات متحده مانند اپل و فیس بوک و بسیاری دیگر اجازه نمی دهند افراد زیر ۱۳ سال حساب های شخصی خود را تنظیم کنند.

چگونه Apple Family Sharing کار می کند؟

یکی از اعضای خانواده شما (که احتمالاً شما هستید) سازمان دهنده آن می باشد. اگر به تنظیمات> نام خود> اشتراک خانواده بروید، می توانید با ارسال دعوت نامه به شناسه های اپل موجود خانواده خود یا ایجاد شناسه های اپل جدید برای اشخاص زیر ۱۳ سال در خانواده خود، یک گروه خانواده جدید ایجاد کنید.

پس از آن می توانید تصمیم بگیرید که چه مواردی را برای هر حساب به اشتراک بگذارید. در نتیجه امکان دارد Apple TV + را با یک فرزند بزرگتر به اشتراک بگذارید ولی نه یک کودک کوچکتر، یا Ask To Buy را فعال کنید تا بچه های شما بتوانند خریدهای App Store یا iTunes را انجام دهند.

زمانی این کار انجام شد، Mac ، iPhone یا iPad بلافاصله از شما درخواست را تأیید یا رد کنید. اگر آن را تأیید کنید، خرید با استفاده از جزئیات پرداخت ذخیره شده انجام می شود.

چه چیز هایی را می توان با Family Sharimg به اشتراک گذاشت؟

اگر آن را بخرید یا از Apple مشترک آن شوید، می توانید این موارد زیر را به اشتراک بگذارید:

خریدهای Apple Music ، Apple TV + ، Apple News + ، Apple Arcade ، iCloud storage و iTunes ، Apple Books و App Store.

Apple-Family-Sharing

Apple Family Sharing چیست؟

هزینه اشتراک Family Sharing چه مقدار می باشد؟

این برنامه رایگان است، ولی برای به اشتراک گذاشتن تعدادی از خدمات پولی باید برنامه اشتراک مناسب داشته باشید. در نتیجه بطور مثال برای اشتراک گذاری Apple Music به اشتراک خانوادگی احتیاج دارید.

در چه دستگاه هایی می توان از Family Sharing استفاده کرد؟

می توانید با ۵ نفر دیگر از Family Sharing استفاده کنید. این کار در مک ، آیفون ، آیپد و در iPod Touches کار می کند. مک ها باید از MacOS Yosemite یا بالاتر استفاده کنند و دستگاه های iOS / iPadOS باید در iOS 8 یا بالاتر باشند. برنامه های مشترک امکان دارد سیستم مورد نیاز دیگری نیز داشته باشند.

منبع: mytarfand

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا