طراحی سایت

داشتن یک وب سایت مناسب در عصر جدید که از آن به عنوان عصر دیجیتال یاد می گردد از ضروریات هر کسب و کار و هر برندی می باشد. خواه این کسب و کار یا برند بصورت سازمانی باشد و خواه شخصی؛ در کل داشتن یک وب سایت مناسب اصلی ترین مسئله برای معرفی خدمات و محصولات و یا مجموعه ی کسب و کار شما می باشد.

چرا کادوس؟

وجه تمایز مجموعه ی ما، تجربه ی کارشناسان کادوس در زمینه طراحی سایت و ارائه خدمات به مشتریان داخلی و خارجی در کشورهای امارات متحده عربی، روسیه، گرجستان و ترکیه با بهره گیری از تخصص ویژه نیروهای جوان و پلتفرمهای طراحی و توسعه ی نوین بیانگر توانایی ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

استفاده از بهترین قابلیت ها  و امکانات ، نیروهای انسانی فراوان، جدیدترین و بهترین پلتفرم ها، مشاوره و بیان راهکارهای متناسب با سازمان ها، موجب ارائه با کیفیت ترین محصولات در زمان مناسب و شرایط ویژه کسب کار گردیده است.

کادوس با توجه به نیاز سازمان شما به عنوان یک مشاور طراحی وب سایت شما را که اصلی ترین بیان کننده هویت و راهکار معرفی کننده خدمات شما می باشد ، به همراه پشتیبانی رایگان و تکیه بر اصل تکریم مشتریان ارائه می نماید.

با توجه به اینکه خدمات طراحی وبسایت توسط عده ی زیادی در بازار دیجیتال ارائه می شود، همیشه ترس سازمانها و مجموعه های دارای کسب و کار و هویت ، ضمانت صحت عملکرد یک وبسایت می باشد. نگرانی عمده مشتریان از عدم ارائه خدمت در زمان مناسب، متناسب نبودن خواسته ی مشتریان با خروجی دریافتی، عدم دریافت ورودی موتورهای جستجو به علت طراحی فاقد اصول تخصصی، ارائه نشدن مشاوره مناسب در زمینه طراحی و اجراء وبسایت و بسیاری عوامل دیگر می باشد که کادوس با ارائه مشاوره رایگان و بیان راهکارهای ویژه این نگرانی را مرتفع می کند. شما به راحتی می توانید با درخواست مشاوره رایگان از خدمات ما بهره مند شوید.

پلن های مختلف پیش بینی شده که بیانگر میزان و نوع خدمات می باشد می تواند گزینه مناسبی برای تصمیم گیری شما باشد.

تیم ما با دارا بودن انواع تخصص ها ، امکان ارائه کلیه خدمات وابسته به طراحی وبسایت شامل: تامین محتوا، طراحی لوگو، طراحی گرافیکی، پشتیبانی برخط و بسیاری موارد دیگر را فراهم نموده است.

رعایت نکات معماری فنی طراحی سایت و معماری سئوی فنی متناسب با استانداردهای گوگل و سایر موتورهای جستجو خیال شما را بابت دریافت اصولی ورودی راحت می کند.

ما پس از طراحی و نهایی کردن وبسایت شما امکان آموزش رایگان برای به روز کردن وبسایتتان را فراهم میکنیم تا براحتی بتوانید مدیریت محتوای وبسایتتان را بر عهده بگیرید و در این مسیر ما در کنار شما خواهیم بود

ما در کادوس تعدادی پلن پیشنهادی برای راحتی شما در تصمیم گیری و ثبت سفارش در نظر گرفته ایم که شامل بسته ای از خدمات به همراه پیشنهادات ویژه و همچنین قیمت طراحی سایت می باشد.

سوالات متداول طراحی سایت:

بعد از تماس شما و دریافت مشاوره رایگان ، تیم ما یکی الگوی اصولی کلی متناسب با نیازهای مجموعه شما ارائه می نماید که به سادگی کلیه بخش ها و موضوعات در آن گنجانده می گردد.

داشتن یک وبسایت به عنوان اصلی ترین هویت یک کسب و کار از همان ابتدای کار بسیار مهم و ضروری می باشد و جدای از این بحث باعث معرفی خدمات و مجموعه شما در فضای اینترنت می شود که این امر بسیار بر روی جذب مشتری و اعتماد سازی برند شما تاثیر دارد.

در صورت طراحی سایت توسط کادوس شما یک بسته پشتیبانی رایگان دریافت خواهید کرد که در این مدت کلیه اتفاقات و مسائل را بصورت کامل پشتیبانی و رفع میکنیم. در ادامه نیز با پکیج های ویژه مشتریان همیشه در کنار شما خواهیم بود. ضمن اینکه برای مشکلات عمومی نظیر تامین محتوا و ویرایش و تغییرات ، با چارچوب مشخص به شما آموزش رایگان ارائه خواهد شد.

شما با تماس و یا مشاوره با کارشناسان ما لیست پلن ها و پکیج های ما را به همراه کلیه امکانات و هزینه ها دریافت خواهید کرد و قادر به انتخاب خواهید بود. ضمن اینکه ما متناسب با بودجه شما نیز بسته هایی طراحی و ارائه خواهیم کرد.

نسبت به میزان محتوای درخواستی و نوع گرافیک و طرح انتخابی شما کمترین زمان به شما اعلام خواهد شد. اما بصورت متوسط طراحی یک سایت چند صفحه ای ساده بین 5 تا 20 روز زمان خواهد برد.

بله، مشاوران ما به شما پیشنهادات مختلف را ارائه می نمایند و چنانچه بودجه و زمان کافی برای طراحی اختصاصی در نظر گرفته شود انجام خواهد شد.

با سفارش طراحی سایت به کادوس شما یک طراحی اصولی و حرفه ای خواهید داشت که در کنار آن کلیه خدمات پایه ی بهینه سازی انجام می پذیرد. با تامین محتوای اصولی و استفاده از راهکارهای ویژه ی سئو در مجموعه ما به شما کمک خواهیم کرد تا در صفحه اول گوگل جایگاه خود را پیدا کنید.

0
پروژه در دست طراحی
0
طراحی سایت انجام شده تا این لحظه
0
سفارش سئو

درخواست مشاوره رایگان

با ما تماس بگیرید

تلفن همراه خود را ثبت کنید تا با شما تماس بگیریم