بلاگ کادوس

طراحی سایت خلاقانه
وبلاگ

طراحی سایت خلاقانه چیست؟

همه ما دوست داریم طراحی سایت جذابی داشته باشیم که در همان ابتدای ورود بازدیدکننده، کاربر را میخکوب کند و تعامل سایت‌مان را بالا ببرد. ما در این مقاله به شما خواهیم گفت که چگونه یک طراحی سایت خلاقانه داشته باشید، برای خلاقیت در طراحی چه چیزها و ابزارهایی را باید یاد بگیرید؟

ادامه مطلب
فروشگاه ساز‌های متن باز
وبلاگ

بهترین فروشگاه سازهای متن باز

اگر به دنبال یک سیستم عامل متن باز برای راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی هستید، جای خوبی آمده‌اید. ما در این مقاله تعدادی از فروشگاه سازهای متن باز را لیست کرده‌ایم. اما نکته اینجاست که در زمان تحقیق و انتخاب هر یک از این فریم ورک‌های تجارت الکترونیک، تعیین نوع تجربه کاربری که به دنبال آن هستید، مهم است.

ادامه مطلب
چیدمان در طراحی سایت
وبلاگ

بهترین چیدمان در طراحی سایت

چیدمان در طراحی سایت می‌تواند موفقیت آن سایت را مشخص کند. اگر طراحی اشتباهی داشته باشید، ممکن است کاربر گیج و منحرف شده و در نتیجه تجربه کاربری نامناسبی خواهد داشت و به احتمال زیاد محتوای مهم و یا کال-تو-اکشن‌ها را از دست خواهد داد. بنابراین چیدمان در طراحی سایت مساله ای مهم و حیاتی است.

ادامه مطلب
سیستم‌های متن باز
وبلاگ

سیستم‌های متن باز طراحی سایت

سیستم‌های سایت ساز بسیاری از جمله سیستم‌های متن باز طراحی سایت در بازار موجود است که ممکن است هنگام انتخاب یک مورد، شما را سردرگم نماید. ما در این مقاله عناصری را که باید به هنگام انتخاب یک سیستم متن باز در نظر داشته باشید را برای شما بیان خواهیم داد.

ادامه مطلب
فریم ورک‌های طراحی سایت
وبلاگ

انواع فریم ورک‌های طراحی سایت

در اینجا لیستی از محبوب‌ترین و ایده‌آل‌ترین فریم ورک‌های طراحی سایت برای توسعه دهنده‌های front-end و اینکه اساسا چرا باید از فریم ورک‌ها استفاده کرد را بیان کرده‌ایم. این فریم ورک‌ها به تمام مطالب و امکانات CSS مجهز هستند و این اطمینان را به شما می‌دهند که وب سایت‌تان تا حد ممکن جذاب و ریسپانسیو خواهد بود.

ادامه مطلب
زبان‌های برنامه نویسی
وبلاگ

زبان‌های برنامه نویسی برای طراحی سایت

این روزها، طراحی سایت، شغلی هیجان‌انگیز به نظر می‌رسد. اما مشکل اینجاست که اگر تازه کار باشید، ممکن است ندانید از کجا باید شروع کنید یا کدام یک از زبان‌های برنامه نویسی را باید یاد بگیرید. ما در این مقاله قصد داریم، تعدادی از زبان‌های برنامه نویسی برای طراحی سایت را معرفی کنیم.

ادامه مطلب
مهمترین امکانات برای یک سایت
وبلاگ

مهمترین امکانات برای یک سایت

ما در این مقاله قصد داریم مهمترین امکانات برای یک سایت را که بودن‌شان ضروری است تا تجربه کاربری مثبتی را به بازدیدکنندگان ارائه دهد را بیان کنیم. این امکانات علاوه بر ایجاد تجربه کاربری خوب، موجب افزایش تعامل کاربر با سایت و در نتیجه افزایش نرخ تبدیل و بهبود سئو سایت خواهند شد.

ادامه مطلب
طراحی سایت فروشگاهی
وبلاگ

ویژگی‌های ضروری در طراحی سایت فروشگاهی

برای طراحی سایت فروشگاهی، رویکردهای مختلفی وجود دارد و می‌توانید از هر کدام از آنها برای راه‌اندازی یک سایت تجارت الکترونیکی استفاده کنید. اما، ممکن است شما هم متوجه شده باشید، وب سایت‌های فروشگاهی کارآ دارای ویژگی‌های خاصی هستند که کاملا برای تجربه کاربری خریدار مهم هستند. ما در این مقاله به بررسی این ویژگی‌های مشترک وب سایت‌های فروشگاهی پرداخته‌ایم.

ادامه مطلب
طراحی سایت
وبلاگ

مراحل طراحی سایت

درک مراحل و چگونگی روند فرآیند طراحی سایت می‌تواند به شما در راه‌اندازی سریع‌تر یک وب سایت کمک کند. هر پروژه‌ی طراحی سایت شامل چندین مرحله می‌شود و ما در این مقاله شش مرحله حساس پروژه طراحی سایت را به اختصار شرح خواهیم داد تا به شما در راه‌اندازی یک سایت کارآمد کمک نماید.

ادامه مطلب